Скачать шаблоны для cms Joomla 3.
Бесплатные шаблоны джумла

Про майстерню

 

Майстерня художньої кераміки «Сонце» була створена для дітей та дорослих, бажаючих оволодіти або просто познайомитися з гончарним ремеслом та ліпленням з глини. Відвідуючи майстерню, всі охочі зможуть навчитися створювати іграшки, сувеніри, біжутерію, речі для декору, побутові та інші глиняні вироби. У нас працюють досвідчені майстри, художники, керамісти, педагоги. На заняттях використовуються натуральні матеріали, гончарні маси на основі глин з різних регіонів України та глазурі, призначені для використання в харчовій кераміці.

 

Глина – чарівний матеріал, який з давнини допомагає людям. В різні часи глина використовувалась в будівництві звичайного житла та чудових палаців, при створенні посуду та прикрас. Глина донині широко застосовується в медицині, космічній та авіаційній галузі, електроніці, тощо.  Майстерня «Сонце» пропонує доторкнутися до цього дивного матеріалу дітям і дорослим, відчути енергію, яку глина накопичувала протягом віків і тисячоліть. Робота з глиною заспокоює, розвиває образне мислення та дрібну моторику. В процесі ліплення з глини дитина вчиться працювати, мислити, концентруватися, творити. Підхід до кожної дитини індивідуальний. Майстер допомагає дітям самостійно обрати варіанти для втілення власних задумів та ідей. Дорослі зможуть проявити свої приховані здібності, відволіктися від буденності, відпочити, та отримати нові враження. Кожен відвідувач  гарантовано отримує власноруч створений та випалений керамічний виріб, який може доповнити інтер’єр оселі або використовуватись у побуті.

 

Доторкніться до глини, спробуйте гончарити або ліпити, і Ви неодмінно отримаєте задоволення від творчого процесу та результату роботи.

 

Можливо, через декілька десятків років, якийсь відомий скульптор чи архітектор на питання, де починався його творчий шлях, дасть відповідь: «У майстерні «Сонце». 

ozio_gallery_nano
На головну На початок