Скачать шаблоны для cms Joomla 3.
Бесплатные шаблоны джумла

Гончарство

Майстер-клас з гончарства – це можливість власноруч створити нескладні колові керамічні вироби: чашку, тарілку, маленький горщик, вазу для квітів, інше. 

 

Наймолодшим дітям, з якими можна продуктивно  займатися на гончарному колі має виповнитись  8 років. З практики, в такому віці відвідувачі здатні створювати власні колові витвори.  

 

Заняття з гончарства умовно поділяється на дві частини. В першій частині майстриня демонструє основні прийоми та техніки роботи з гончарною масою, що можуть застосовуватись при виготовленні обраного виробу. Друга частина – це більше індивідуальна робота відвідувача під контролем майстрині.  

 

Виготовлений виріб залишається в майстерні до повного висихання, це, як правило 4-5 днів, після чого він випалюється в печі під температурою близько 1000о С одну добу. Готовий  випалений виріб можна забрати в майстерні через 7-10 днів, або розмалювати глазурями для кераміки і забрати після наступного опалу.

Після першого (утильного) випалу виріб стає твердим, як цегла, і може бути розмальованим різними фарбами (гуаш, акрил) , а також спеціальними глазурями для кераміки в майстерні. У вартість заняняття з розпису виробів глазурями входить: вартість майстер-класу, глазурі,  та повторного випалення при температурі 1000 С

Всі необхідні матеріали, інструменти також фартух для захисту одягу надаються майстернею.  

 

При відвідуванні майстерні бажано одягати зручні речі та взуття, яке Вам не шкода забруднити, оскільки фартух не завжди рятує, коли бризки рідкої глини  зненацька  злітають з гончарного кола. Це може бути спортивний або джинсовий одяг.  Забруднені глиною речі відпираються звичайними засобами. 

 

Вартість заняття з гончарства (60 хв.) - 250 грн

 

Вартість заняття з розпису глазурями для кераміки - 150-300 грн. (в залежності від розміру виробу, час не регламентовано)

  

У вартість послуги включено вартість матеріалів та випалення виробу.

 

Записатися на заняття можна зателефонувавши: 066 718 74 77, 067 375 04 32, або на сайті. 

Запис на заняття

 1. Ім'я(*)
  Invalid Input
 2. Прізвище
  Invalid Input
 3. Контактний тел(*)
  Invalid Input
 4. Email
  Invalid Input
 5. Заняття з:
  Invalid Input
 6. Бажана дата проведення

  Invalid Input